استفاده از نورپردازی برای طراحی فضایی آرام

استفاده از نورپردازی برای طراحی فضایی آرام


: 1806

همه ما بعد از یک روز شلوغ و خسته کننده، دوست داریم به جایی آرام و خلوت برای استراحت پناه ببریم. طراحی یک فضای دنج، راه و روش های زیادی دارد که یکی از این روش ها، نورپردازی مناسب است. در این مطلب ما قصد داریم نگاهی به طراحی داخلی دو آپارتمان بیاندازیم که طراحان سعی کردند با استفاده از رنگ ها و نورپردازی مناسب به فضایی آرام برسند.

اصلی ترین ویژگی این خانه ها استفاده از نورپردازی LED است که در اکثر قسمت های خانه مانند بالای کابینت ها و کانتر آشپزخانه، نشیمن و پشت آیینه های سرویس بهداشتی استفاده شده اند. استفاده از این نورپردازی ها، در کنار پالت رنگی خاکستری تیره، فضایی دنج و آرام به وجود آورده است. در تکمیل این دکوراسیون ها از بافت ها و مبلمان های لوکس استفاده شده است.

اولین خانه در این مطلب توسط گروه معماری Z.Design طراحی شده است. نشیمن با آشپزخانه ترکیب و در دکور دو قسمت از رنگ خاکستری استفاده شده و نور پردازی LED بالای کابینت ها با لایتینگ نشیمن هماهنگ شده و فضایی آرام خلق کرده است.

دومین خانه توسط گروه معماری Igor Sirotov طراحی و اجرا شده است. این خانه با پالت رنگی خاکستری دیزاین شده و اکثر اکسسوری های امورد استفاده در فضای خانه به رنگ خاکستری هستند.در تکمیل این طراحی و برای القای حس آرامش و طراحی فضایی دنج نیز از نور پردازی LED در قسمت های مختلف نظیر نشیمن، پشت آینه های سرویس بهداشتی و اتاق خواب استفاده شده است.

در ادامه با ما برای دیدن تصاویر این خانه همراه باشید.

آدرس ارتباطی ما

تماس با ما

آدرس دفتر شیراز :  معالی آباد - ساختمان آفتاب (کوچک) طبقه 7 واحد 704

شماره تماس :    6355191-0713

شماره موبایل : 09129319044  مدیریت

شماره واتس آپ و تلگرام :   09177130500

09129319055    شیراز  

09173001481    کیش 

ساعت کار : 8:30 الی 17 یکسره        

© طراحی و بهینه سازی گروه طراحی سیرن